שאלות ותשובות

מהו מיתוג עסקי?

מיתוג עסקי הוא לא רק לוגו, זהות ארגונית, שיווק, פרסום או שפה גרפית.

מיתוג משרה ביטחון, מניע לפעולה, מעורר שייכות ותשוקה, מבטיח איכות ומעביר סט של ערכי העסק ללקוחות הנכונים לו.

מותג הוא מה שאנשים חושבים עליו ברמה הרגשית, מותג הוא לא רק נראה ונשמע, הוא חוויה ייחודית.

מדוע מיתוג חשוב לעסק?

מיתוג נכון מאפשר לקהל היעד הנכון למצוא את העסק המתאים לו מבין שלל המתחרים.

מיתוג נכון מבדל את העסק ומייחד את מוצריו ו/או שירותיו בשוק בו הוא פועל.

מיתוג יכול יכול להביא את העסק שלך ואת הלקוחות שלך לגבהים חדשים, ליצור אינטראקציות ורכישות אשר יהיו נכונות וטובות לכל הצדדים.

אילו עסקים צריכים מיתוג?

כל עסק צריך מיתוג, גודל העסק קובע את הזמן הנכון להתחיל תהליך מיתוג.

עבור עסקים קטנים ועצמאיים הפועלים לפחות שנה בשוק, והם נמצאים בשלב שלאחר התנסות, היכרות המתחרים והכרת הלקוחות, זה השלב הנכון למיתוג העסק.

עסקים הפותחים חנות או מסעדה, עסקים המגישים שירות או מוצר באמצעים ישירים, יכולים להתחיל בתהליך המיתוג לאחר ייעוץ ופיתוח עסקי ראשוני , עוד לפני הפתיחה החגיגית.

עסקים שצריכים לגייס הון ולהביא משקיעים, ואשר מעוניינים להעביר מסר של רצינות וביטחון בשירות או במוצר שלהם.

עסקים הקיימים כבר מספר שנים בשוק והעסק עבר שינויים, או שהם מעוניינים לרענן את המיתוג הקיים ולהתאימו למצב הנוכחי של השוק, מוזמנים לעבור תהליך של Re-Branding, מיתוג מחדש.

מה כולל תהליך מיתוג?

תהליך מיתוג כולל בתוכו את ניתוח העסק, צרכיו ובידולו בשוק בו הוא פועל, לצורך פיתוח קונספט ואסטרטגיית מיתוג, אשר מטרתם היא לשדר את ערכי העסק, בצורה בהירה ומדויקת, ועל ידי כך נוצר מוקד משיכה לקהל הרלוונטי.

לאחר היכרות מעמיקה ובירור אודות העסק, נתחיל ביצירת זהות מותגית הכוללת עיצוב לוגו ופיתוח שפה גרפית לעסק ב-Tailor made, על מנת לייצר נראות אחידה ועקבית, תוך הרחבת המותג והחלת סגנונו האישי על גבי ה-Product המוצע ללקוח הסופי של העסק.

מדוע לבנות אתר לעסק?

לאחר תהליך מיתוג העסק מומלץ לבנות אתר המותאם לסוג העסק, מוצריו, שירותיו ומטרותיו.

שלב זה מרחיב את תהליך המיתוג והעיצוב לעולם הדיגיטלי ומייצר נוכחות של העסק ברשת, תוך הנגשתו לקהל היעד הלוונטי בצורה קלה ובהירה, השומרת על הזהות המותגית והשפה הגרפית אשר פותחה באופן ייחודי לעסק.

רוצים הצעת מחיר ? רוצים לדעת עוד ?

לקוחות מספרים

 

 איילת פשוט אלופה. הגעתי עם אתר שבמשך שנים נבנה טלאי טלאי בצורה חובבנית על ידי ועל ידי חברים ולפני שהגעתי אליה לשדרוג והחלפת תבנית הייתי אצל מישהי אחרת שהעיפה מבט ואמרה שהיא לא נכנסת לזה. איילת מראש אמרה "אין בעיה" על אף אחד מהדברים שציינתי בפניה ועשתה הכל במהירות שיא, מבלי להשבית את האתר ועשתה אותו חתיך ביותר. אין טובה ממנה בוורדפרס.


הילה בן חנוך לוי

איילת היקרה
יצרנו אתך קשר לבניית לוגו חדש ואתר לחברתנו
נהננו מאוד ללמוד ממך איך מתבצע תהליך נכון של בניית לוגו החל מניתוח פעילויות החברה והבידול ביחס למתחרים ועד לאפיון המסר שאנו רוצים להעביר ללקוחותינו ועובדינו
הלוגו יצא מדהיייים, תודה רבה
כמו כן תודה על תכנון נכון שבצעת במהלך בניית האתר אשר משמש את חברתנו ככרטיס ביקור שכולם מתפעלים ממנו
שוב תודה רבה, אין כמוך


אמיר שי - קייטרינג צהריים Chili Pepper

  כישרון, מקצועיות, מהידיים והראש זהב שלך נולד המותג KAMI
הירידה לפרטים הכי קטנים, היחס, הסבלנות, כישרון כבר אמרנו! לא יכלתי לאחל לעצמי שיתוף פעולה יותר מוצלח ממך! לעוד הרבה פרויקטים משותפים ביחד! סומכת עליך בעיניים עצומות (וזה לא מובן מאליו) אני לא מפסיקה להתפעל מכל מה שנוצר!!!! תודה!

קטי קמינסקי

רוצה לתת מתנה לעצמך? איילת שטרן היא המתנה הטובה ביותר שיכולתי לתת לעצמי ולעסק שלי. בהרבה מחשבה, יצירתיות ובעיקר אהבה, רעיונות שלא חשבתי עליהם - ואני מאד יצירתית.
אילת מובילה אותי צעד אחר צעד עד ליצירת מותג שהוא State Of The Art. השיח ביננו אינטליגנטי ומאד אסטרטגי ויחד עם זאת מאד מרגש.
אני מאוהבת, ממליצה על איילת בחום!

שרי שירין

סבלנות אין קץ!!! זאת איילת! עבדה איתי על עיצוב דיסקים ואריזות לעסק שלי, העלתה רעיונות מעולים בדרך, הוכיחה מקצועיות ויצירתיות והייתה קשובה לרצונותיי. ליוותה אותי בכל התהליך גם מול הספקים השונים והייתה גמישה עם שינויים שקרו בדרך והכל בחיוך ובאהבה. רק התחלתי למסור ללקוחות שלי את המארזים החדשים וקיבלתי מחמאות ותגובות נלהבות!אז תודה לך איילת יקרה על ההשקעה בפרטים הקטנים בהחלט שדרוג לעסק שלי, מומלצת בחום!!

טל יפת נחום

רציתי לשתף אותך שעכשיו אחרי המיתוג הנפלא שעשית לי, כך כך התחברתי אליו, שאני עם חיוך על כל מייל שנשלח, ופשוט ניהנת מכל רגע שרואה את הלוגו שלי, ומעבר למחמאות שמקבלת על המיתוג, תודה רבה, עברנו תהליך מעניין וייצרת בסוף משהו שהוא מתאים לי בול, כיף לי!

סיגל לוי

איילת שדרגה לי את חוות המשתמש באתר שלי.
היא עשתה זאת ביסודיות, במקצועיות רבה, נתנה תשומת לב לפרטים הכי קטנים- ויחד עם זאת המאוד משמעותיים! עשתה זאת עם עיניים רעננות ומקצועיות.
רוצה להודות לך על העבודה היסודית, על ההשקעה ועל האכפתיות.
לא מובן מאליו בכלל!

אתי אליהו כהן

איילת המדהימה אין לי מספיק מילים בכדי להודות לך!
איילת חידשה לי את אתר האינטרנט שלי בצורה מקצועית ביותר. אני מקבלת מחמאות מכל מי שנכנס לאתר. איילת גם עיצבה לי את כרטיסי הביקור, קופסאות התכשיטים והשקיות. לעבוד עם איילת זו חוויה והתוצאות מדברות בעד עצמן. ממליצה בחום!

מיוריאל פישלר כרמל

איילת יקירתי ❣

רציתי להצמיח את העסק שלי ולכן רציתי ליווי שיעזור לי לעשות זאת.

נפגשתי עם איילת המדהימה, שלימדה אותי איך לנהל נכון את הסטודיו, לפתח את אתר אינטרנט ולהתנהל מול לקוחות ובתי הדפוס.

איילת מקצוענית בעלת ידע אדיר ותמיד עונה על כל שאלה בצורה עניינית וברורה.

בעקבות המפגשים שלנו, העסק שלי התחיל לגדול, הפכתי למקצועית יותר ובעלת ביטחון עצמי.

הפגישות עם איילת חיזקו אותי ואת האהבה שלי למקצוע עיצוב גרפי.

 דשה בורטקוב - מעצבת גרפית

All rights reserved to Ayelet Stern | Designed by Ayelet Stern | Powered by WordPress ©

Copyrighted Image

נגישות